پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل B24CF

محصول جدید

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل B24CF

مشخصات کلیدی پکیج ایران رادیاتور Iran radiator

  • پمپ قوی با هد استاتیک بالا

  • مجهز به فن برای رساندن هوای لازم به دستگاه

  • سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب

  • سیستم تنظیم خودکار جریان گاز

  • پمپ قوی با هد استاتیک بالا

  • سیستم بای پس خودکار

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • بیش از 70%

مشخصات

نوع سوخت برق
ابعاد A 125MM
ابعاد B 245MM
ابعاد C 380MM
ابعاد D 850MM
وزن 34KG
راندمان 70/97 %
ظرفیت حرارتی ورودی 26KW 22360KCAL/HR
ظرفیت حرارتی خروجی 24KW 20640KCAL/HR
قطر لوله های مدار گرمایش 3/4

اطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر از پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل B24CF

 در دو نوع تک مبدل و دو مبدل حرارتی می باشند. در پکیج های دیواری تک مبدل یا بی ترمیک (BITHERMIC) ایران رادیاتور، مبدل تعبیه شده از نوع دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) بوده و همزمان دو وظیفه تامین آبگرم مصرفی و هم چنین گرمایش ساختمان را بعهده دارد. ساختار این پکیج ها به گونه ای می باشد که آبگرم مصرفی (بهداشتی) و همچنین آب سیستم گرمایش، هر دو بر اثر تماس مستقیم با شعله مشعل (Burner) گرم می شوند.

در پکیج های دو مبدل یا مونوترمیک (MONOTHERMIC)، از دو نوع مبدل استفاده می شود. مبدل اصلی که برای گرمایش محیط از آن استفاده می شود و مبدل صفحه ای برای تامین آبگرم مصرفی بهداشتی. پکیج های دو مبدل بجهت ثابت بودن دبی عبوری و کنترل بهتر دمای سیال، گرادیان حرارتی تحت کنترل بوده و آبگرم مصرفی به صورت مطبوع به دست می آید. همچنین با توجه به اینکه آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد،تشکیل رسوب بر جداره داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیر تر اتفاق می افتد.

ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایق بندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

Path: > > > پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل B24CF

نظرات