رادیاتور برقی فلر مدل ORF 23111

محصول جدید

رادیاتور برقی فلر مدل ORF 23111

مشخصات کلیدی رادیاتور فلر

  • دارای سه سطح تنظیم گرمایش

  • ترموستات قابل تنظیم

  • سوییچ ایمنی توکار هنگام واژگونی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • مشکی
  • 2300 وات

مشخصات

وزن 13
رنگ مشکی
توان 2300 وات
تعداد پره 11
ترموستات دارد
توان فن 500

اطلاعات بیشتر

رادیاتور برقی فلر مدل ORF 23111

در این رادیاتور برقی فلر FELLER مدل ORF 23111 دارای توان 2300 وات است که با داشتن المنت های سرامیکی در فصول سرد، هوایی گرم و مطبوع را برای شما به ارمغان می آورد. کارآمد در اندازه مناسب برای گرم کردن تدریجی محیط های داخلی همچون منزل یا محل کار در حدود 20-25 مترمربع می باشد.

این بخاری برقی با سیستم روغنی عمل می کند بدین صورت می باشد که روغن مخصوص درون پره های رادیاتور در اثر حرارت شروع به حرکت می کند و موجب گرم شدن و انتقال گرما در پره ها و محیط می گردد. رادیاتور ها وسایلی هستند که محیط را به آرامی گرم می کنند، بنابراین اگر نیاز دارید محیط شما سریع تر گرم شود بهتر است از وسایل گرمایشی دیگر استفاده نمایید.

ابعاد این رادیاتور 640*280*525 میلی متر می باشد.ولتاژ این مدل  50 و فرکانس آن 240_220 هرتز می باشد. عملکرد فن داخلی دستگاه کمک می کند تا گرمای ایجاد شده توسط المنت ها در سطح وسیع تری توزیع یابد و فضای بیشتری را تحت پوشش قرار دهد.

مشخصات رادیاتور فلر :

  • دارای سه سطح تنظیم گرمایش

  • ترموستات قابل تنظیم

  • سوییچ ایمنی توکار هنگام واژگونی

رادیاتور برقی 11 پره 23111 فلر

دارای دو ولوم کنترلی بر روی بدنه است که توسط یکی از آن ها می توانید رادیاتور را روشن و خاموش کرده و با 3 سطح توان انتخابی مورد استفاده قرار دهید. همچنین ولوم ترموستات به شما این امکان را می دهد تا گرمای ایجاد شده محیط را به میزان دلخواه تنظیم کنید که جهت عملکرد آن باید ولوم ترموستات را به میزان حداکثر قرار داده و وقتی دمای محیط به دمای دلخواه تان رسید به آرامی ولوم ترموستات را به سمت چپ بچرخانید تا صدای کلیک به گوش برسد و دستگاه خاموش گردد، سپس کمی ولوم را بچرخانید تا دستگاه دوباره روشن شود.

در این حالت ترموستات به صورت خودکار دمای اتاق را در دمای دلخواه شما نگه می دارد. پس از استفاده می توانید سیم برق را در قسمت پایین بدنه جمع آوری کنید. در ضمن جهت جابجایی آسان و راحت این رادیاتور دارای دو جفت چرخ و دستگیره تعبیه شده روی بدنه می باشد.

حرکت دادن رادیاتور برقی

برای جا به جایی دستگاه، ابتدا آن را خاموش و دو شاخه را از پریز برق جدا کنید. سپس بدنه را به سمت جلو فشار دهید تا چرخ ها شروع به چرخیدن کنند.

روش تمیز کردن و نگهداری رادیاتور

1. رادیاتور برقی باید به طور منظم تمیز شود تا گرد و غبار روی سطح پره ها را نگیرد؛ زیرا وجود گرد و غبار بر عملکرد خوب دستگاه تاثیر می گذارد.

2. دو شاخه را از پریز برق جدا کنید و صبر کنید تا رادیاتور خنک شود. با دستمالی مرطوب و تمیز گرد و خاک را بردارید. از مواد شوینده یا ساینده استفاده نکنید.

3. با ابزار تیز و سخت روی پره ها را نخراشید تا سطح آنها زنگ زده نشود زیرا به پوشش رنگ پره ها آسیب وارد می شود.

بخاری برقی فلر

Path: > > > رادیاتور برقی فلر مدل ORF 23111

نظرات