رادیاتور برقی فلر مدل ORF 28130

محصول جدید

رادیاتور برقی فلر مدل ORF 28130

مشخصات کلیدی بخاری فلر Feller

  • دارای سه سطح تنظیم گرمایش

  • ترموستات قابل تنظیم

  • سوییچ ایمنی توکار هنگام واژگونی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • 2300 وات
  • دارد

مشخصات

وزن 15/1
رنگ مشکی
توان 2300 وات
تعداد پره 13
ترموستات دارد
توان فن 500

اطلاعات بیشتر

رادیاتور برقی فلر مدل ORF 28130

در این رادیاتور برقی 13 پره فلر FELLER مدل ORF28130 با حداکثر توان مصرفی 2300 وات می باشد و عملکرد مجزای فن با توان 500 وات دستگاهی کاملا ایمن و کاربردی برای گرم کردن تدریجی محیط های سر پوشیده با عایق بندی مناسب به کار برده شده است، متراژ حدود 20-25 مترمربع در منازل یا محیط های اداری می باشد.

این بخاری برقی فلر دارای پره های فلزی می باشد که با روغن پر شده اند و این روغن پس از گرم شدن در پره ها شروع به حرکت نموده و موجب انتقال گرما در پره ها و محیط اطراف آن می گردد، طراحی فن دار وسیله باعث می شود تا سطح وسیع تری تحت گرما بخشی قرار گیرد.

ابعاد این رادیاتور 640*280*605 میلی متر می باشد. ولتاژ این مدل 50 و فرکانس آن 240-220 هرتز می باشد. رادیاتور ها وسایلی هستند که محیط را به آرامی گرم می کنند.

مشخصات رادیاتور فلر :

  • دارای سه سطح تنظیم گرمایش

  • ترموستات قابل تنظیم

  • سوییچ ایمنی توکار هنگام واژگونی

رادیاتور فن دار 13 پره 28130 فلر

دارای دو ولوم کنترلی با یک چراغ نشانگر می باشد که توسط یکی از آنها می توانید رادیاتور را روشن و خاموش کرده و با 3 سطح توان 1000، 1300 و 2300 واتی مورد استفاده قرار دهید. همچنین ولوم ترموستات به شما این امکان را می دهد تا دمای محیط را به میزان دلخواه خود تنظیم کنید که جهت فعال کردن آن باید ولوم ترموستات را به میزان حداکثر قرار داده و وقتی دمای محیط به دمای دلخواه تان رسید به آرامی ولوم ترموستات را در خلاف جهت بچرخانید تا صدای کلیک به گوش برسد و دستگاه خاموش گردد، سپس کمی ولوم را بچرخانید تا چراغ روشن و خاموش دستگاه روشن شود.

در این حالت ترموستات به صورت خودکار دمای اتاق را در دمای تنظیم شده گرم نگه می دارد. درضمن یک کلید مجزا برای فعال کردن فن دستگاه کنار بدنه تعبیه شده و به کمک طراحی چرخ دار می توانید به آسانی دستگاه را جا به جا نمایید. پس از استفاده نیز می توانید سیم برق رادیاتور را در قسمت پایین بدنه جمع آوری کنید.

حرکت دادن رادیاتور برقی

برای جا به جایی دستگاه، ابتدا آن را خاموش و دو شاخه را از پریز برق جدا کنید. سپس بدنه را به سمت جلو فشار دهید تا چرخ ها شروع به چرخیدن کنند.

بخاری برقی فلر

Path: > > > رادیاتور برقی فلر مدل ORF 28130

نظرات