رادیاتور برقی میدیا مدل NYEQF9

محصول جدید

رادیاتور برقی میدیا مدل NYEQF9

مشخصات کلیدی رادیاتور میدیا

  • حداکثر توان حرارتی 2500 وات

  • قابلیت چرخش

  • قابلیت کنترل عملکرد با استفاده از ترموستات

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید

مشخصات

نوع سوخت برق
کاربری گرمایشی
رنگ سفید
مشخصات برق 220
تعداد پره 9
توان فن 500

اطلاعات بیشتر

رادیاتور برقی میدیا مدلNYEQF9

در این رادیاتور برقی میدیا مدل NYEQF9 برای فضا های کوچک و متوسط طراحی شده است که در صورت روشن بودن مداوم گرمای مطبوع و یک دستی را برای شما در محیط فراهم می کند. 
محفظه داخل رادیاتور از روغن مخصوصی پر شده و نیاز به تعویض ندارد. روغن گرم شده از پره های رادیاتور عبور کرده و موجب گرم شدن آنها می شود. هوای اطراف رادیاتور برقی گرم شده و گرم شدن محیط را به دنبال خواهد داشت. در بعضی از رادیاتور ها فن اضافی به همراه المنت کمکی طراحی شده تا موجب تسریع در گرم کردن اولیه و چرخش هوا شود.

این فن به همراه المنت پشت آن کاملا مجزا از عملکرد رادیاتور است و به مانند یک دستگاه بخاری برقی فن دار کانوکتور می باشد .
این دستگاه دارای 9 پره و فن کمکی بوده که بسته به انتخاب شما می تواند در حالتهای 800 وات ، 1200 وات و 2000 وات کار کند و در صورت روشن نمودن فن 500 وات به هرکدام از این حالات اضافه خواهد شد . 


طبق پیشنهاد سازنده این دستگاه مناسب استفاده در فضاهای 18 تا 20 متر است اما در نقاط سرد پیشنهاد ما استفاده ازآن در اتاق 10 تا 15 متری است که البته در صورت قرار دادن در محیط های کوچکتر زودتر به سطح گرما رسیده است و بطور خودکار با رسیدن به دمای مطلوب خاموش خواهد شد و با سرد شدن مجدد روشن می شود.

بخاری برقی میدیا

Path: > > > رادیاتور برقی میدیا مدل NYEQF9

نظرات