بخاری برقی گاسونیک مدل GEH-312

مدل GEH-312

محصول جدید

بخاری برقی گاسونیک مدل GEH-312

مشخصات کلیدی بخاری برقی گاسونیک:

  • توان 2750 وات

  • دارای چرخ جهت جا به جایی

  • پنج لامپ لوله ای کوارتز

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

اطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر با بخاری برقی گاسونیک مدل GEH-312

بخاری برقی گوسونیک GOSONIC مدل GEH-312 با حداکثر توان 2750 وات وسیله ای کاربردی برای گرم کردن محیط زندگی یا محل کار شما در فصول سرد سال می باشد که محدوده ای حدود 15 تا 20 مترمربع را تحت پوشش و گرمادهی قرار می گیرد.

این دستگاه مجهز به 5 المنت شیشه ای کوارتز می باشد که 4 المنت در قسمت جلو و یک المنت در قسمت بالای بدنه تعبیه شده و با فناوری مادون قرمز و بدون ایجاد شعله تولید حرارت و گرما می کنند و به همین دلیل حتی در مکان هایی با تهویه نامناسب نیز می توانید بدون کاهش میزان اکسیژن محیط، از این دستگاه استفاده کرده وگرمای مطلوب را ایجاد نمایید.

ویژگی بخاری گاسونیک:

  • توان 2750 وات

  • دارای چرخ جهت جا به جایی

  • پنج لامپ لوله ای کوارتز


بخاری برقی 312 گوسونیک دارای دو ولوم روی پنل دستگاه است که به کمک یکی می توانید ترتیب روشن شدن المنت ها را انتخاب کنید که شامل وضعیت های خاموش، المنت بالا و یک المنت جلو، دو المنت جلو، 3 المنت جلو، 4 المنت جلو و همه المنت ها می باشد. ولوم دیگر ترموستات قابل تنظیم بوده و جهت کارکرد باید ابتدا آن را در حالت حداکثر قرار داده و پس از رسیدن دمای محیط به دمای مطلوب می توان ترموستات را در خلاف جهت چرخاند تا صدای کلیک را شنیده و دستگاه خاموش شود، سپس کمی ولوم را بچرخانید تا بخاری دوباره شروع به کار کند.

در این حالت دستگاه هوای محیط را در دمای تنظیم شده گرم نگه می دارد. جهت عملکرد و کارایی بیشتر از صفحات استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه لامپ ها استفاده شده تا بازدهی و سطح گرمادهی دستگاه بیشتر گردد. همچنین دستگاه مجهز به سیستم عملکرد ایمن بوده و در صورت واژگون شدن ناگهانی، بطور خودکار بخاری را خاموش کرده تا از بروز آتش سوزی جلوگیری نماید. درضمن طراحی چرخ دار بخاری موجب سهولت در جابجایی آن گردیده است.

بخاری برقی گاسونیک

Path: > > > بخاری برقی گاسونیک مدل GEH-312

نظرات