بخاری گازی توان طرح شومینه کسری مدل 24000

محصول جدید

کسری 24000

با سرد شدن هوا و شروع فصل زمستان، استفاده از بخاری هم رواج پیدا میکند. بخاری ها در دو نوع برقی و گازی در بازار موجود هستند که به نسبت به نیاز میتوان به خریداری هر کدام از فروشگاه اینترنتیبخاری ها اقدام نمود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • مشکی
  • دارد
  • دارد
  • دارد
  • بیش از 75%

مشخصات

نوع سوخت گاز طبیعی_مایع
مدل دودکش دار
کاربری گرمایشی
رنگ مشکی
ODS دارد
رده انرژی A
گاورنر دارد

اطلاعات بیشتر

بخاری گازی توان طرح شومینه کسری مدل 24000

در هوای سرد پاییز و زمستان تهیه یک وسیله گرمایشی مناسب جهت تامین گرمایش منازل و محیط های کاری به یکی از دغدغه های مردم تبدیل می شود. وسایل گرمایشی موجود در بازار تز تنوع بسیاری برخوردار هستند. برخی بخاری برقی برفاب، برخی دیگر بخاری گازی دیواری را می پسندند، برخی تمایل به خرید شوفاژهای برقی دارند ولی بازار خرید بخاری های گازسوز دودکش دار همچنان پر رونق تر از سایر محصولات گرمایشی می باشد چرا که هم سوخت قابل دسترس و ارزان تری دارند و هم از ایمنی بالاتری برخوردار هستند. طراحی این بخاری گازی از سری محصولات برند توان، به شکل شومینه طراحی شده است و به راحتی با انواع دکوراسیون منازل هماهنگ می شود و جنس بدنه این بخاری از جنس نسوز بوده و به دلیل تجهیز آن به سیستم اکسی پیلوت و دودکش از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشدبا سرد شدن هوا و شروع فصل زمستان، استفاده از بخاری هم رواج پیدا میکند. بخاری ها در دو نوع برقی و گازی در بازار موجود هستند که به نسبت به نیاز میتوان به خریداری هر کدام از فروشگاه اینترنتی بخاری ها اقدام نمود.

بخاری گازی بخاری گازی توان مدل شومینه کسری 24000 یکی از مدل های بخاری گازی از برند توان با طراحی زیبا و حداکثر بهره وری مناسب برای فضاهای متوسط و بزرگ میباشد. این بخاری با حداکثر توان 9000 کیلو کالری، دارای سنسور هوشمند OSD از کمپانی COPRICI اسپانیا است که باعث ایمنی بیشتر بخاری میشود و در صورت کاهش اکسیژن، بخاری خاموش میشود.

 

.

Path: > > > بخاری گازی توان طرح شومینه کسری مدل 24000

نظرات