بخاری گازی نیک کالا 24000 مدل شومینه آذر MC24

محصول جدید

بخاری گازی نیک کالا مدل شومینه آذر NICALA-MC24

مشخصات کلیدی بخاری گازی نیک کالا NICALA

  • گاز سوز

  • مدل شومینه آذر

  • رنگ مسی / چکشی شیشه اروپایی / ژاپنی

  • مقاوم در برابر شوک حرارتی تا 750 درجه سانتی گراد

  • همراه با هیزم سرامیکی 8 تکه

بخاری نیک کالا با گارانتی اصلی خود شرکت نیک کالا ارائه می شود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • دودکش دار
  • 5900
  • ساده

مشخصات

حداکثر قدرت حرارتی 5900
حداقل قدرت حرارتی 2900
گاز شهری فشار گاز 178 میلیمتر
گاز شهری قطر اوریفیس 1/2 میلیمتر
مدل دودکش دار
قطر دودکش 100
ابعاد A 710 میلیمتر
ابعاد B 840 میلیمتر
ابعاد C 320 میلیمتر
ابعاد D 547 میلیمتر
وزن خالص 27 کیلوگرم
وزن ناخالص 33 کیلوگرم
گاز مایع فشار گاز 270 میلیمتر
گاز مایع قطر اوریفیس 2/1 میلیمتر
رنگ ساده
رده انرژی E

اطلاعات بیشتر

بخاری گازی نیک کالا مدل شومینه آذر NICALA-MC24

در  مدل شومینه آذر بخاری گازی نیک کالا حداکثر قدرت حرارتی 5900  کیلو کالری بر ساعت و حداقل قدرت حرارتی 2900 کیلو کالری بر ساعت می باشد. بخاری شومینه آذر 24000 نیک کالا قابل استفاده با گاز شهری فشار گاز 178 میلی متر ستون آب بوده و گاز شهری قطر اوریفیس 1/2 میلی متر است. این مدل بخاری نیک کالا دودکش دار می باشد که قطر دودکش آن به  100 میلی متر می رسد.

وزن خالص این بخاری 27 کیلو گرم  و وزن نا خالص 33 کیلو گرم می باشد. گاز مایع فشار گاز 270 میلی متر و  گاز مایع قطر اوریفیس 2/1 میلی متر است. رده انرژی در این مدل بخاری گازی  E  می باشد، و میزان مصرف گاز بهینه ای وجود دارد. رنگ بدنه بخاری مسی بسیار زیبا می باشد.

بخاری شومینه هیزم دار نیک کالا مدل MC24

این دستگاه دارای طرح بدنه شومینه ای است ،به هدف تبادل گرمایی بهتر و ظاهر آراسته تر ، داخل دستگاه هیزم سنگی مخصوص که به همراه آن استفاده می شود، قرار می گیرد.

همه ی بخاری های نیک کالا مجهز به سنسور اکسی پیلوت می باشد، زمانی که میزان اکسیژن در هوای محیطی که بخاری در آن کار می کند کاهش یابد و به مقدار کمتر از حد مورد نیاز برسد ، اکسی پیلوت برای جلوگیری از خطر ، جریان گاز را بطور کامل قطع می کند.

بازده کل خالص دستگاه 67.34 درصد است. مصرف انرژی سالانه بخاری 27833 مگا ژول و مصرف گاز سالانه دستگاه 620 متر مکعب می باشد. بازده بخاری در حالت تنظیم حداکثر برابر با 70.62 درصد می باشد و بازده دستگاه در حالت تنظیم حداقل 65.35 درصد است. همچنین مصرف انرژی پیلوت برابر با 0.51 درصد می باشد.

این بخاری با گازشهری تنظیم شده است. چنانچه الزاماً تصمیم به استفاده از گاز مایع ( کپسول ) داشته باشید.
باید تغییراتی در سیستم سوخت بخاری ( پیلوت ، اوریفیس و ... ) به عمل آید.این امر باید توسط سرویس کار آموزش دیده ( مجاز ) نیک کالا انجام شود.

کیفیت بخاری های گازی نیک کالا

امروزه فقط به ظاهر آراسته و طراحی صنعتی آن نیست . در این بخاری های دارای قیمت مناسب با ارتقاء بازدهی حرارتی حدود 20 درصد مصرف گاز کاهش یافته و با صرفه جویی مبلغی را که برای خرید بخاری پرداخت شده است از طریق صرفه جویی به شما باز می گردد . طراحی بخاری زیبا بوده و استاندارد ملی ایران ، استاندارد CE و TSE کیفیت محصول را تایید کرده اند .

بخاری گاز سوز نیک کالا NICALA مدل شومینه MC24 محصولی با کیفیت و در عین حال شیک نیک کالا می باشد که محیط خانه و محل کار شما را در فصول سرد سال، گرم  خواهد کرد.

باید به این نکته توجه کرد که کمترین فاصله بخاری از دیوار 30 سانتی متر و از مواد قابل اشتعال 150 سانتی متر باشد. در ضمن این بخاری مجهز به سیستم ایمنی ODS جهت کنترل میزان اکسیژن محیط بوده و با کاهش یافتن از یک میزان معین و ایجاد خطر دستگاه را خاموش می کند.

بخاری گازی نیک کالا

Path: > > بخاری گازی نیک کالا 24000 مدل شومینه آذر MC24

نظرات