بخاری گازی نیک کالا 11000 مدل شومینه قوسی MC110

محصول جدید

بخاری گازی نیک کالا مدل شومینه قوسی  NICALA-MC110

مشخصات کلیدی بخاری گازی نیک کالا NICALA

  • گاز سوز

  • مدل خاص شومینه قوسی

  • رنگ مشکی پوست ماری 

  • شیشه شات آلمان با قوس 180 درجه 

  • مقاوم در برابر شوک حرارتی تا 800 درجه سانتی گراد

  • برنر مدور دو شعله طرح جدید

  • همراه با هیزم سرامیکی 7 تکه مخصوص

بخاری نیک کالا با گارانتی اصلی خود شرکت نیک کالا ارائه می شود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • 8500
  • ساده

مشخصات

حداکثر قدرت حرارتی 8500
حداقل قدرت حرارتی 3800
گاز شهری فشار گاز 178 میلیمتر
گاز شهری قطر اوریفیس 6/2 میلیمتر
قطر دودکش 100
ابعاد A 845 میلیمتر
ابعاد B 960 میلیمتر
ابعاد C 510 میلیمتر
ابعاد D 605 میلیمتر
وزن خالص 3/42 کیلوگرم
وزن ناخالص 3/51 کیلوگرم
گاز مایع فشار گاز 270 میلیمتر
گاز مایع قطر اوریفیس 2/1 میلیمتر
رنگ ساده
رده انرژی D

اطلاعات بیشتر

بخاری گازی  نیک کالا مدل شومینه قوسی  NICALA-MC110

در مدل شومینه قوسی بخاری گازی نیک کالا حداکثر قدرت حرارتی 8500  کیلو کالری بر ساعت و حداقل قدرت حرارتی 3800 کیلو کالری بر ساعت می باشد. بخاری شومینه قوسی 110000 نیک کالا قابل استفاده با گاز شهری فشار گاز 178 میلی متر ستون آب بوده و گاز شهری قطر اوریفیس 6/2 میلی متر است. این مدل بخاری نیک کالا دودکش دار می باشد که قطر دودکش آن به  100 میلی متر می رسد.

وزن خالص این بخاری 3/42 کیلو گرم  و وزن نا خالص 3/51 کیلو گرم می باشد. گاز مایع فشار گاز 270 میلی متر و  گاز مایع قطر اوریفیس 2/1 میلی متر است. کلاس انرژی در این مدل بخاری گازی  E  می باشد، و میزان مصرف گاز بهینه ای وجود دارد.

بخاری شومینه هیزم دار نیک کالا مدل MC110

این دستگاه دارای طرح بدنه شومینه ای است ،به منظور تبادل گرمایی بهتر و ظاهر آراسته تر ، داخل دستگاه هیزم سنگی مخصوص که به همراه آن استفاده می شود، قرار می گیرد.

کلیه بخاری های نیک کالا مجهز به سنسور اکسی پیلوت می باشد، زمانی که میزان اکسیژن در هوای محیطی که بخاری در آن کار می کند کاهش یابد و به مقدار کمتر از حد مورد نیاز برسد ، اکسی پیلوت برای جلوگیری از خطر ، جریان گاز را بطور کامل قطع می کند.

این بخاری با گازشهری تنظیم شده است. چنانچه الزاماً تصمیم به استفاده از گاز مایع ( کپسول ) داشته باشید.
باید تغییراتی در سیستم سوخت بخاری ( پیلوت ، اوریفیس و ... ) به عمل آید.این امر باید توسط سرویس کار آموزش دیده ( مجاز ) نیک کالا انجام شود.

کیفیت بخاری های گازی نیک کالا

امروزه فقط به ظاهر آراسته و طراحی صنعتی آن نیست . در این بخاری ها با ارتقاء بازدهی حرارتی حدود 20 درصد مصرف گاز کاهش یافته و با صرفه جویی مبلغی را که برای خرید بخاری پرداخت شده است از طریق صرفه جویی به شما باز می گردد . طراحی بخاری زیبا بوده و استاندارد ملی ایران ، استاندارد CE و TSE کیفیت محصول را تایید کرده اند .

بخاری گاز سوز ارزان نیک کالا NICALA مدل شومینه MC110 محصولی با کیفیت و در عین حال شیک نیک کالا می باشد که محیط خانه و محل کار شما را در فصول سرد سال، گرم  خواهد کرد.

باید به این نکته توجه کرد که حداقل فاصله بخاری از دیوار 30 سانتی متر و از مواد قابل اشتعال 150 سانتی متر باشد. در ضمن این بخاری مجهز به سیستم ایمنی ODS جهت کنترل میزان اکسیژن محیط بوده و با کاهش یافتن از یک میزان معین و ایجاد خطر دستگاه را خاموش می کند.

بخاری گازی نیک کالا

Path: > > بخاری گازی نیک کالا 11000 مدل شومینه قوسی MC110

نظرات