ایران رادیاتور مدل fire

مدل fire

محصول جدید

ایران رادیاتور مدل fire

 1. رادیاتورهای ایران رادیاتور دارای ۱۰سال گارانتی به دلیل تضمین کیفیت می باشند.
 2. رادیاتور ایران رادیاتوردارای ویژگی های زیر میباشد:
 • دارای تنوع در سایز واندازه و سازگار با محیط های مختلف می باشد.
 • اینرسی حرارتی پایین برای پاسخ سریع به هر تنظیم کنترل
 • مقاوم در برابر خوردگی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

اطلاعات بیشتر

ایران رادیاتور مدل fire

 1. همچنین مدلهای اکو (ECO) و دوال (Dual) تنها در سری ۵۰۰ تولید و عرضه می شوند.رادیاتور ایران رادیاتور مدل دوال (Dual)رادیاتور ایران رادیاتور مدل اکو
 2. فشار کار کلیه مدل های مام دایکاست ایران رادیاتور معادل ۶ bar می باشد.
 3. منظور از T=60° C∆ ، اختلاف دمای ۶۰ درجه ای بین دمای آب گرم ورودی به رادیاتور و دمای هوای اتاق می باشد.این اختلاف دما طبق استاندارد ISO3147-3150 بدست آمده است.
 4. روش محاسبه تعداد پره رادیاتور آلومینیومی مورد نیاز:
 • برای محاسبه تعداد پره های رادیاتورآلومینیومی مورد نیاز هریک از فضاهای ساختمان خود، ضمن اعلام ابعاد و موقعیت مکانی آن می توانید با کارشناسان شرکت دماتجهیز مشورت فرمائید.
 • البته برای شرایط آب و هوایی مانند تهران به شرط عدم نفوذ بیش از حد هوای سرد به داخل و وجود فقط یک دیوار در معرض هوای سرد خارج، در طبقات وسط ساختمان می توان به صورت تقریبی برای هر متر مربع از بنای مفید حدود ۸۵کیلوکالری و برای طبقه بالای پارکینگ برای هر متر مربع از بنای مفید حدود ۹۵کیلو کالری و همچنین برای واحد هایی که در زیر سقف ساختمان واقع شده اند حدود ۱۲۰کیلوکالری در نظر گرفته شود.(به ازاء هر دیوار اضافه که با هوای سرد خارج در تماس باشد ۲۰% به مقادیر گرمادهی فوق اضافه می گردد)
 • اکنون میتوانید با ضرب متراژ فضای مفید مورد نظر در کیلو کالری گرمایش مورد نیاز اعلام شده فوق برای هریک از بخش های واحد خود، مقدار گرمایش مورد نیاز هریک از فضاهای ساختمان خود را محاسبه نمایید.
 • در خاتمه با تقسیم عدد گرمایش مورد نیاز هریک از فضاها بر گرمای تولیدی هر پره از مدل رادیاتور انتخابی خود، تعداد پره رادیاتور مورد نیاز خود را بدست آورید.

Path: > > ایران رادیاتور مدل fire

نظرات