شرکت تولیدی و صنعتی ایمن گاز مشهد 

شركت تولیدی و صنعتی  ایمن گاز مشهد در سال 1358 با نام ايران مشهد تأسيس گردید و فعاليت خود را با توليد انواع آبگرمكن شروع نموده است . در سال 1372 با تغيير نام به ايمن گاز مشهد فعاليت خودرا با توليدانواع  بخاري های گازي ونفتي واجاق گاز گسترش داده ودر جهت رضايت مشتريان  و همچنین جهت ارائه بهترین کیفیت مطلوب با رعايت دقيق استاندارد هاي ملي ايران استانداردهايsome 1 وiso  1996  وiso14001  راشو کسب کرده وبا  ارتقاع كيفي محصولات سبب بهبود مستمر سازمان و هم چنین با استفاده از تكنولوژي روز وكنترل آلا ينده های صنعتي و كاهش ضايعات به عنوان واحد نمونه در کشور فعالیت کند.

شرکت تولیدی و صنعتی ایمن گاز مشهد با تبادل افکار و اندیشه ها همراه با دقت برترین مهندس های صنعت ، تکنسین آزمایشگاهی و بازرسی فنی این کارخانه امکانی را به وجود آورده است که علاوه بر موفقیت های دیگر، توانسته گواهینامه  ISO9001 وISO14001 ازکمپانی URS  کشورانگلستان را کسب نماید.

 شرکت صنعتی ایمن گاز مشهد علاوه بر تولید انواع بخاری های گازسوز، بخاری های نفت سوز، شومینه، پلوپز، اجاق گاز، آبگرمکن های گازسوز و آبگرمکن های نفت سوز با تلاش افزون  و پشتکار فراوان توانسته است به صورتی مبتکرانه و خلاقانه محصولات جدیدی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. که یکی از نمونه های بارز آن را می توان طرح آبگرمکن های یخچالی به شمار آورد.در حال حاضر برند ایمن گاز مشهد بیانگر ایمنی، استحکام، نوآوری و زیبایی می باشد.

فروشگاه اینترنتی تجاری بخاری ها

یکی از بزرگترین و مجهزترین فروشگاهای توزیع محصولات لوازم خانگی ایران شرق می باشد که با چندین سال سابقه کاری توانسته تمام  مزیت های ممکن شامل بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به تنوع کاملی ازمحصولات، تحویل سریع و به موقع محصولات ، وسفارشات  را برای مشتریان فراهم نماید.