راهنمای انتخاب و خرید شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330

 

آیا شما هم شوفاژ را به سایر وسایل گرمایشی ترجیح می دهید؟ گرمای دلپذیر شوفاژ را با شوفاژ برقی مگا مکس مهمان خانه های خود کنید و هر آنچه از شوفاژ انتظار دارید با مدلی فراتر از باور جایگزین کنید.

شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330 با بدنه فلزی ، طراحی زیبا و بهینه ، دستگاهی بسیار کاربردی برای تامین گرمایش محیط با متراژ 15 تا 20 مترمربع مناسب می باشد.

شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330 دارای 13 پره روغنی می باشد.

 

ویژگی های شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330

چرخ های شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330 به صورت حالت پذیر طراحی شده تا در اثر حرکت یا برخوردهای اتفاقی و کم‌ قدرت، شوفاژ واژگون نگردد و میتوان به راحتی شوفاژ را جا به جا کرد .

از دیگر ویژگی های شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330 بهره مندی از ترموستات قابل تنظیم و کنترل دما می باشد که  از داغ‌ شدن بیش از اندازه دستگاه جلوگیری می‌کند.

یکی از مزایای اصلی شوفاژهای برقی عدم خشک کردن هوای محیط و نداشتن دود و آلودگی می باشد.

شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330 مجهز به تایمر 24 ساعته بسیار دقیق بوده  و میتوان با تنظیم در یک بازه زمانی شوفاژ را فعال و یا غیر فعال نمود همچنین دارای محلی برای جمع کردن سیم ها اختصاص داده شده تا در صورت استفاده نکردن از شوفاژ برقی مگامکس بتوان آن را جمع نمود و در نتیجه شوفاژ ظاهری بهتر خواهد داشت .

در شوفاژهای برقی ، گرمایش از طریق دو المنت مجزا صورت می گیرد و المنت ها باعث گرم کردن روغن داخل لوله‌های مخصوص می شوند و روغن گرم شده به داخل لوله ها رفته و همین امر موجب گرم شدن فضای محیط می گردد . با هر کدام از این المنت ها و از طریق یک دکمه‌ ی فشاری چراغ‌ دار میتوان میزان گرمایشی را نیز تنظیم نمود .لازم به ذکر است روغن استفاده شده در شوفاژهای برقی دائمی بوده و نیازی به تعویض و هزینه مضاعف نخواهد بود.

شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330 ساخت کشور چین می باشد.

 

                                         

                                                                               

مشخصات شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1330

 

مشخصات کلی حداکثر توان گرمایشی: 2500 وات

مشخصات کلی مساحت تحت پوشش: تا 20 مترمربع

مشخصات کلی تعداد پره : 13 پره روغنی

مشخصات کلی ابعاد (ارتفاع، عرض، عمق) :63*61*16 سانتیمتر

مشخصات کلی عملکرد فن: 400 وات با كليد مجزا

مشخصات کلی ترموستات تنظیم دما و تایمر : دارد

مشخصات کلی حوله خشک کن و چرخ حالت پذیر : دارد

 

در سایت  فروشگاهی ما می توانید این مدل را پیدا کرده و خریداری نمایید.