شرکت تولیدی و صنعتی آبسال

شرکت آبسال در سال ۱۳۳۵ با نام " شرکت سهامی لعاب ایران " (سهامی خاص) آغاز به فعالیت کرده است و محصولات لعابی ازجمله بشقاب و کاسه و قوری لعابی تولید نموده است و تا سال 1365تحت نام یونیورسال پیالسی فعالیت می کرد، سپس به آبسال تغییر نام داد. شرکت آبسال در حال حاظر بیش از ۳۴۸شعبه در سراسر ایران دارد، که فروش محصولات خود را از طریق شعبات خود و همچنین از طریق اینترنت به عمل  می رساند.

شرکت تولیدی و صنعتی آبسال،یک  شرکت لوازم خانگی ایرانی است،فعالیت این شرکت تولید و توزیع کولرهای آبی، بخاریهای گازسوز، اجاق گاز، ماشینهای ظرفشویی و لباسشویی می باشد.

شرکت آبسال با تبادل افکار و اندیشه ها و همراه با دقت وهمت و تلاش کارگران، کارمندان، متخصصان، مهندسان و مدیرانی کارآمد سایر موسسات را نیز از توانمندیهای تکنولوژی پیشرفته خویش بهره مند ساخته و خدمات فنی شایانی را در اختیار سایر صنایع کشور گماشته است و این شرکت جهت  دستیابی به اهداف سیاستهای صنعتی و اقتصادی کشور به طور مستمر فعالیت می کند . آزمایشگاههای آبسال تستهای گوناگون آزمایشگاهی را بر روی محصولات مختلف انجام میدهند و آزمایشگاه ماشین لباسشویی این شرکت به عنوان آزمایشگاه همکار مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران فعالیت می کند.

کیفیت مطلوب لوازم خانگی آبسال سبب  کسب  جوایز و تقدیرنامههای متعددی گردیده که از آن جمله میتوان لوح تقدیر سالهای ۱۳۶۷ ۱۳۶۶ به عنوان واحد تولیدی نمونه، تقدیر نامه سال ۱۳۶۹ به عنوان صادر کننده نمونه، و لوح افتخار برای کیفیت برتر، را بیان کرد. محصولات شرکت آبسال دارای یک سال ضمانت بوده و در صورت معیوب بودن قطعات محصولات، تعویض قطعات و تعمیرات بطور رایگان انجام میپذیرد.

فروشگاه تجاری آنلاین بخاری ها

از بزرگترین فروشگاه های آنلاین کشور می باشد. فروشگاه تجاری آنلاین بخاری ها این افتخار رادارد ک با هدف آسان نمودن مراحل سفارش و خرید آنلاین برای کاربران و مشتریان خود توانسته  تمام  مزیت های ممکن شامل بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به تنوع کاملی ازمحصولات، تحویل سریع و به موقع محصولات ، وخدمات پس از سفارش محصولات را برای مشتریان فراهم آورده است.