شرکت تولیدی و صنعتی بوتان (سهامی عام )

گروه صنعتی بوتان (سهامی عام)  در سال ۱۳۳۲تاسیس گردید و فعالیت خودرا باتولید لوازم گرمایشی از جمله آبگرمکن، پکیج و شوفاژ دیواری و رادیاتور  آغاز کرده است. این شرکت  در سال ۱۳۳۲ به همت و تلاش محمود خلیلی و فرزندش محسن خلیلی با هدف توزیع گاز مایع شکل گرفت.پس از مدت کوتاهی گروه صنعتی بوتان با هدف تولید لوازم گازسوز از جمله اجاق گازسوز تأسیس شد. در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون خانواده ایرانی از محصولات بوتان استفاده می‌کنند.

شرکت صنعتی و تولیدی بوتان در سال 1367  به تولید و عرضه محصولات جدید گازسوز اقدام نمود و توانست طی مدت هفت سال، میزان تولید آبگرمکن های دیواری گازی را به ده برابر (گزارش‌های مالی شرکت) افزایش دهد. طی همین مدت، اکثر قطعات وارداتی آبگرمکن با قطعات ساخت داخلی جایگزین شدند و شرکت به صادرات قطعات ایرانی آبکرمکن به کشورهای اروپایی (آلمان ، انگلستان و ایتالیا) پرداخت و سپس در دهه ۱۳۸۰ صادرات آبگرمکن‌های ساخت ایران به کشورهای اروپایی را آغاز کرد و در ادامه به تولید و عرضهٔ محصولات جدیدی چون شوفاژ دیواری گازی و مایکروفر پرداخت. این برند آبگرمکن‌های خود را به گونه ای تولید کرد که از کیفیت بسیار مطلوبی برقرار باشد و به واسطه بکارگیری متریال درجه یک توانست، نیاز به تعمیر پیکج را در دستگاه‌های خود به میزان قابل قبولی کاهش دهد. شرکت صنعتی بوتان در تدوین و اجرای استانداردهای ملی لوازم گازسوز ایران مشارکت دارد. شرکت بوتان دارای گواهینامه واحد نمونه صنعتی ازموسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.

پکیج دیواری بوتان مدل پاویا ، اخیرأ توسط گروه صنعتی بوتان تولید گردیده است. این پکیج در حال حاضر فقط در یک سایز 24 کیلو وات تولید می شود. پکیج پاویا دارای قطعات به روز اروپایی می باشدکه مهم ترین آن شیرگاز SIT ایتالیا و bord و FAN ایتالیایی و پمپ گراندفوس دانمارک می باشد.خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات شرکت صنعتی بوتان دارای 2 سال گارانتی و 10 سال تضمین تأمین قطعات می باشد. در صورت تمایل به خرید می توانید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی رسمی و  قانونی بخاری ها محصولات شرکت بوتان را خرید نمایید.

فروشگاه آنلاین بخاری ها 

از بزرگترین فروشگاه های رسمی  آنلاین کشور می باشد که با هدف آسان سازی مراحل سفارش و خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود راه اندازی گردیده است. در فروشگاه آنلاین بخاری ها همه مزیت های ممکن شامل بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به تنوع کاملی ازمحصولات، تحویل سریع و به موقع محصولات ، پشتیبانی لحظه به لحظه روند سفارش محصولات برای مشتریان فراهم شده است.