شرکت صنعتی و تولیدی گرمسال 

 شرکت صنعتی و تولیدی گرمسال کارخانه ای کاملاً خصوصی و مستقل و در منطقه شهر ری تهران تاسیس گردیده است و در سال ۱۳۷۰به مدیـریت جـناب آقای مهندس حسن فیروزی فعالیت خود راآغاز کرده است . گروه صـنعتی و تولـیدی گرمسال پس از یک سال تـلاش مستمر و با راه اندازی تمامی اصول فنی و مهندسی موفق به تولید محصولات متنوع شامل بخاری کارگاهی نفتی یا گازوئیلی ، هیتر های نفتی ، بخاری های کارگاهی گازی یونیت، هیترهای گازی یونیت ، هیتر برقی گردید.

محصولات شرکت صنعتی گرمسال توليد بخاري هاي کارگاهي و يونيت هيـترهاي نفتي و گازي مي باشد. در سال 1380 نسبت به توليد قبل گامي بلند تر برداشـته و موفق به اولـين توليد يونيت هيتر گازي با دمپر برقي شد و توانسته با لطف و عنايت خداوند و همـکاري فرزندان با غيرت ايراني توليدات اين کارخانه را به کشورهاي ازبکستان، ارمنستان ، افغانستان و عراق صادر کند و اين افتخاريست ملي که يک محصول ايـراني در کشور ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد . اين واحـد هم اکنـون با مديريـت فنـي محمدرضا فيروزي فعـاليت خود را به طور گسترده و فعالانه به پيش مي برد .

مشخصات کلی هیتر برقی گرمسال 

 

هیتر برقی گرمسال دارای یک سال گرانتی می باشد.در صورت تمایل به خرید می توانید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی رسمی و  قانونی بخاری ها ،محصولات شرکت گرمسال را خرید نمایید. 

فروشگاه آنلاین تجاری بخاری ها 

از بزرگترین فروشگاه های رسمی تجاری آنلاین کشور می باشد که با هدف آسان سازی مراحل سفارش و خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود راه اندازی گردیده است. در فروشگاه آنلاین بخاری ها  تمام مزیت های ممکن شامل بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به تنوع کاملی ازمحصولات، تحویل سریع و به موقع محصولات ، پشتیبانی لحظه به لحظه روند سفارش محصولات برای مشتریان فراهم شده است.