شرکت صنعتی و تولیدی مشهد دوام 


شرکت صنعتی مشهد دوام در سال 1369  با هدف تولید انواع آبگرمکن ایستاده و آبگرمکن دیواری وانواع بخاری گازی در زمینی به وسعت 4000 متر مربع و با 1680 متر مربع سالن با مدیریت حاج جعفر قهرمان و 45 نفر نیروی متخصص و ساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال 1375 مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود.

در26 آبان ماه 1378 به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگي به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید آقای حبیب قهرمان در تاریخ 15 آذر ماه 1378 به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید. در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت 23400 متر مربع و دارای 17000 متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد 250 نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد.

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 و ISO2000 مدیریت کیفیت و CE ( گواهینامه صادرات ) گردیده است .

شركت مشهد دوام با گرد هم آوردن مجموعه اي منسجم از نمايندگي هاي مجاز و با بكار گيري فناوري هاي نوين ، براي ارائه خدمات ارزنده اي كه در شأن مشتريان باشد بی وقفه در تلاش است . سیاست اصلی شرکت صنعتی مشهد دوام شناسايي ،درك ،تأمين و پاسخگويي خواسته هاي مشتريان محصولات مشهد دوام ، با بهترين كيفيت و در كوتاهترين زمان ممكن ودر اين راستا همواره از آمادگي لازم براي تغيير ،نوآوري ، خلاقيت و بهره برداري از فرصت هاي نوين برخورداريم .

 

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام در سال 84-1383 توانسته واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور ( برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت را به خود اختصاص دهد. در سال86-1385واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را کسب نموده است. ودر سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO14001 و ISO2004 گردید.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی می باشند وبه هنگام نیاز به خدمات گارانتی ، تعویض قطعات رایگان خواهد بود.

فروشگاه آنلاین بخاری ها 

                             

از بزرگترین فروشگاه های آنلاین کشور می باشد که جهت بهبود مراحل سفارش و خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود راه اندازی گردیده است. در فروشگاه آنلاین بخاری ها با توجه به جلب رضایتمندی مشتریان  همه مزیت های ممکن شامل بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به تنوع کاملی ازمحصولات، تحویل سریع و به موقع محصولات ، پشتیبانی لحظه ای مراحل سفارش محصولات برای مشتریان فراهم شده است.