بخاری گازی سری 200 مشهد دوام مدل MD212

                                                               

  

MD212 یکی از محصولات گاز سوز مشهد دوام می باشد که برای محیط های حدود 70 متر مربع مناسب می باشد و دارای استاندارد ملی و گواهینامه بین المللی iso 9001-2000 و iso 14001-2004 می باشد.

در بخاری های گازی مشهد دوام  مدل MD212  برای حفظ امنیت بیشتر ODS و OC روی این بخاری نصب شده تا هر زمان و به هر دلیلی گازهای سمی از دودکش خارج نشد، یکی از این دو قطعه ورودی گاز به بخاری را قطع کرده و از بروز حادثه ممانعت کند بنابراین به هیچ عنوان نباید تغییری در وضعیت آن ایجاد نمود.

 فشارشکن یا گاورنر تعبیه شده در بخاری مشهد دوام md 212 وسیله‌ای است که هرگاه فشار گاز شهر از حد نرمال (18 میلی‌بار) بالاتر رود آن را کنترل می‌کند و از کارکرد بخاری در شرایط فشار اضافی و نرمال تعریف شده جلوگیری می‌کند.

بخاریمشهد دوام md 212 مجهز به سنسور حرارتی است. کارایی این سنسور به نحوی می‌باشد که اگر مدت زمان زیادی شعله بخاری رو درجه زیاد باشد و بدنه بیش از اندازه داغ شود بخاری به طور خودکار خاموش می‌شود.

 بیشینه میزان گرمادهی این بخاری مشهد دوام md 212 12000 کیلو کالری برساعت است که خیلی سریع یک محیط گرم و دلنشین را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 سایر امکانات این بخاری گازی دودکش‌دار سیستم گاورنر، شیشه نشکن و ترموسوییچ است.

 برای اطلاع از قیمت و آگاهی بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید.