بررسی پکیج دیواری ایران رادیاتور سری L

این روزها با پیشرفت فناوری، ساخت لوازم و ابزار برای رفاه و آسایش افراد رشد زیادی یافته است.  از سری لوازم گرمایشی مرسوم در سراسر جهان جهت فراهم آوردن  گرما و آبگرم مورد نیاز ساختمان های اداری و تجاری،  پکیج است.

 

پکیج ها به دلیل امنیت  بالا و مصرف بهینه سوخت مورد استقبال زیادی از قرار گرفته و جایگزین موتورخانه های قدیمی شده اند.

 

                                                          

 امروزه کارخانه های  تولید کننده داخلی و خارجی با توجه به نیاز بازار اقدام به تولید انواع پکیج گرمایشی با برندهای گوناگون  با ویژگی ها و کیفیت های مختلف نموده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. پکیج ایران رادیاتور با توجه به کیفیت بالا و مصرف بهینه انرژی توانسته در بازار رقابت در لیست پرفروش ترین پکیج ها قرار بگیرد. پکیج ایران رادیاتور مدل L دارای نمایشگر عیب یاب دیجیتال در ظرفیت های 24000 ، 28000 و 36000 تولید و به بازار عرضه می شود . این سری پکیج های جدید ایران رادیاتور به صورت محفظه احتراق بسته و فن دار، دو مبدل دارای کارکرد آرام و بی صدا، گرمایش و آب گرم مورد نیاز شما را تأمین می کنند.

پکیج مدل L ایران رادیاتور مجهز به پرشر سوئیچ هوا برای حفاظت در مقابل انسداد دودکش می باشند. این مدل  دارای سیستم ضد یخ زدگی برای محافظت دستگاه در روزهای سرد زمستان جهت استفاده در مکان هایی با متراژ حداکثر 140 متر مربع می باشد . از دیگر خصوصیات  این سری از پکیج ها سیستم هواگیری خودکار ، سیستم بای پس خودکار جهت جلوگیری از نوسان آب گرم مصرفی ، تنظیم خودکار جریان گاز و پمپ قوی با هد استاتیک بالا می توان اشاره کرد.