راهنمای خرید بخاری برقی GASONIC 314

بخاری برقی GASONIC 314 یک بخاری قابل حمل با کیفیت فوق العاده در کنار طراحی بسیار شیک و ظریف است و می توان به راحتی از آن برای گرم کردن منزل و محل کار استفاده کرد.

این بخاری برقی یک بخاری برقی از نوع فن است که به شما این امکان را می دهد تا گرما را خیلی سریع به محیط منتقل کنید و با سرعت بسیار بیشتری برای گرم نگه داشتن محیط و خنک نگه دارید. چهار لوله نصب شده به بخاری برقی GASONIC 314 و بخاری برقی کوارتز هستند. پنل پشتی این لامپهای کوارتز با روکش نقره ای انتخاب شده است تا گرما و نور تولید شده توسط آنها را برای بهره وری بیشتر نشان دهد. .

سنسور ایمنی ساخته شده در بخاری برقی GASONIC 314 Fan در برابر هرگونه تصادف مضر محافظت می کند. به محض لرزش دستگاه یا افتادن به زمین ، سنسور ایمنی به سرعت فعال می شود و بخاری برقی کاملاً خاموش می شود.

بدنه این بخاری از پلاستیک فشرده با کیفیت بالا و استیل ساخته شده است که باعث می شود طراحی بدنه عالی به نظر برسد.

 بخاری برقی Gasasonic دارای 4 عنصر شیشه کوارتز است که با فن آوری مادون قرمز و ضد شعله گرم می شوند محصولی با کیفیت ترکی ساخته شده است که با طراحی شیک و همه کاره برای خانه یا محیط کار گرم شما را فراهم می کند. بیا

بخاری برقی GOSONIC GEH-314 یک دستگاه با حداکثر راندمان حرارتی 2800 واتی است که محیط زندگی و کار شما را به یک محیط گرم و دلپذیر تبدیل می کند. مجهز به 4 عنصر شیشه کوارتز که با تولید فن آوری مادون قرمز و بدون ایجاد شعله ، گرم می شوند ، حتی می توانید در مکانهایی با تهویه ضعیف ، گرمای مورد نظر را بدون کاهش میزان اکسیژن کاهش دهید. دستگاه پنکه ای شکل ، سطح وسیع تری را برای گرم کردن پوشش می دهد و با داشتن رطوبت گیر در جلوگیری از هوای خشک و آسیب رساندن به دستگاه تنفسی و وسایل چوبی ، می توانید رطوبت ساز را از طریق درب تاشو بالای بدنه پر کرده و سطح مخزن را رعایت کنید. با کمک یک نشانگر کوچک در کنار بدنه.
بخاری برقی 314 Gusonik به سه ولتاژ کنترلی روی بدنه دستگاه مجهز است که می توان در یکی از چهار حالت از جمله دو حالت 2 عنصر ، 3 عنصر و یک عنصر استفاده کرد. 700 وات همچنین برای تنظیم فشار بخار دستگاه برای عملکرد رطوبت ساز یک حجم جداگانه نیز وجود دارد. حجم دیگر قابل تنظیم ترموستات است و برای کارکرد باید حداکثر تنظیم شود و پس از رسیدن به دمای محیط مورد نظر ، ترموستات را می توان در جهت عقربه های ساعت جهت شنیدن کلیک چرخانده و دستگاه خاموش شد ، سپس حجم آن را کمی چرخانید. برای شروع دوباره بخاری. در این حالت دستگاه هوای محیط را در دمای معین گرم نگه می دارد. برای کارآیی بیشتر و کارآیی بیشتر ، صفحه فولادی نور و گرما را در پس زمینه لامپ ها منعکس می کند تا راندمان و سطح گرمایش دستگاه را تقویت کند. این دستگاه همچنین مجهز به سیستم عامل ایمن است و در صورت واژگون شدن ناگهانی بخاری را خاموش می کند تا از آتش سوزی احتمالی جلوگیری شود.

فروشگاه بخاری ها بزرگترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی محصولات گاسونیک با بیش از 10 سال تجربه در فروش محصولات گاسونیک است. و محصولات به موقع در فرآیند سفارش محصولات ، پشتیبانی فوری را برای مشتریان ارائه می دهند.