راهنمای خرید بخاري برقی پارس کوشان مدل 206 فن دار 

بخاری برقی Pars Kooshan 206 دارای سیستم محافظت اتوماتیک با میکروکنترلر است که به طور خودکار جریان را قطع می کند و در صورت عدم تعادل یا واژگون شدن بخاری ، بخاری را خاموش می کند. توجه داشته باشید که میکروسوئیچ به گونه ای طراحی شده است که بخاری باید سطح شود تا اجازه دهد اتصالات میکروسویه برق ایجاد کنند و بخاری روشن شود. پس از استفاده از شاسی ، سوئیچ را خاموش کرده و دو شاخه را از پریز جدا کنید. به هشدارها و نکات ایمنی توجه کنید تا کاملاً خنک شوند.

بخاری برقی پارس کوشان 206 با طراحی زیبا و 3 شعله فن یکی از محصولات شرکت صنعتی پارس کوشان می باشد. عنصر طراحی در بخاری مینیاتوری شیشه ای به صورت حرارتی و همچنین تکنیکی برای انتقال حرارت عنصر از خارج می باشد. دستگاه تعبیه شده که باعث چرخش هوا و گرم شدن سریع محیط می شود. پارسكوشنان 206 پارسكوشنان 206 را به سوئیچ برش ایمنی مجهز كرده است تا بخاری را به طور خودکار خاموش كند و از این طریق از بروز حوادث جلوگیری می كند.
شرکت پارس کوشان با استفاده از فناوری های پیشرفته و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی ، محصولات دارای مارک انرژی درجه A را تولید کرده و به دلیل سابقه عالی در ارائه محصولات با کیفیت ، در بازارهای صنعتی درخشید.

فروشگاه بخاری ها یکی از بزرگترین و مجهزترین فروشگاه توزیع لوازم خانگی پارس کوشان با سالها تجربه در ارائه کلیه مزیت های ممکن از جمله بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به انواع کاملی از محصولات ، تحویل سریع و به موقع محصولات و مشتری می باشد.