راهنمای بخاری پنکه ای سانی مدل SH-900

بخاری برقی هالوژن SH-900 محصولی با برند Sunny است. طراحی جذاب و متنوع این محصول شما را به یاد طرفداران دوست داشتنی می گذارد که مدت هاست میهمان بیشتر خانه های ما هستند. ترکیب رنگ مشکی و نارنجی نیز نمای این بخاری برقی را دو چندان می کند. ساخت اولیه دستگاه به گونه ای است که علاوه بر جوشکاری و حتی نصب دیواری ، قابل استفاده است. پایه دستگاه کوتاه و قابل جمع شدن در ارتفاع 10 سانتی متر است و با جدا کردن قسمت پایین می توان از آن به عنوان بخاری مستقل یا دیواری استفاده کرد. حداقل و حداکثر توان گرمایشی دستگاه 450 تا 900 وات است و می توان دما را به صورت دستی تنظیم کرد. تنظیم دما در دو سطح امکان پذیر است. برای اعمال تنظیمات می توانید از دکمه های بدنه استفاده کنید.

کنترل از راه دور بی سیم در نظر گرفته شده برای دستگاه همچنین به شما امکان می دهد تا آن را از راه دور تنظیم کنید. ترموستات ایمنی با نظارت بر دمای محیط از گرم شدن یا خنک شدن هوا جلوگیری می کند. سیستم قطع برق نیز برای این بخاری برقی در نظر گرفته شده است. اما اگر دستگاه به طور ناگهانی واژگون شود ، عملکرد آن به صورت هوشمند قطع می شود. عملکرد گرمایش دستگاه توسط یک لامپ هالوژن انجام می شود. کیفیت ساخت خوب بخاری برقی باعث می شود بدن در حین استفاده خنک بماند و قسمت بالای آن به طرفین چرخانده شود. از دیگر ویژگی های تایمر این است که می توان آن را از 30 دقیقه تا 7.5 ساعت تنظیم کرد. این دستگاه علاوه بر کارایی با کیفیت محصول ، برای هرکسی که به زیبایی خانه خود اهمیت می دهد مناسب است.

فروشگاه بخاری ها  بزرگترین و معتبرترین فروشگاه محصولات Sunny با بیش از 10 سال سابقه در فروش محصولات Sunny است. قابل توجه است که فروشگاه بخاری  تمام مزایای ممکن از جمله بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به طیف کاملی از محصولات ، تحویل سریع و به موقع محصولات ، پشتیبانی فوری مشتری از روند سفارش محصولات را ارائه می دهد.