آشنایی بیشتر جهت خرید رادیاتور برقی سام مدل 1313

بخاری برقی EH-1313W محصولی زیبا و با کیفیت است که توسط شرکت SAM ساخته شده است. حداکثر توان مصرفی این دستگاه 2500 وات است. این قدرت برای گرم کردن 13 تیغه دستگاه کافی است. عملکرد گرم کردن بخاری برقی با دو عنصر جداگانه انجام می شود و عناصر مسئول گرمایش روغن در داخل لوله های ویژه هستند. روغن گرم شده از طریق لوله ها حرکت می کند و اتاق را گرم می کند.

 هر عنصر دکمه فشار دارد و با فشردن یک یا هر دو ، می توان میزان گرمای تولید شده توسط دستگاه را تعیین کرد. در این دستگاه از روغن به عنوان سوخت استفاده نمی شود بلکه به عنوان یک حامل گرما استفاده می شود. روغن مورد استفاده در دستگاه دائمی بوده و نیازی به تعویض ندارد. زیر آن یک چهار چرخ محرک وجود دارد و حرکت از یک اتاق به اتاق دیگر آسان است. این دستگاه دارای سوئیچ خاموش است و در صورت خراب شدن دستگاه ، کار می کند و دستگاه را خاموش می کند.

فروشگاه بخاری ها یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در کشور است. تجارت آنلاین بخاری ها این افتخار را دارد که در صدد ساده سازی سفارش و خرید آنلاین برای مشتریان و مشتریان خود با کلیه مزایای ممکن از جمله بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به طیف کاملی از محصولات ، تحویل سریع و به موقع محصولات و خدمات پس از فروش محصولات را به مشتریان ارائه دهد.