بهترین مارک بخاری برقی چیست؟

در بازار ایران بخاری برقی های زیادی در تنوع قیمت زیاد وجود دارد،مصرف کنندگان و مشتریان برای انتخاب بخاری مد نظر خود به دلیل تنوع بالا گاهی دچار سردرگمی میشوند،

ما در این مقاله قصد داریم به شما جهت خرید و انتخاب مارک بخاری برقی کمک کنیم.

ما در این مطلب 6 برند برتر و پر فروش بخاری برقی را از سه نظر زیبایی،قیمت و کیفیت بررسی مینماییم.

.

1-بخاری برقی پارس خزر

لوگو پارس خزر

بخاری برقی پارس خزر جزو شناخته شده ترین برند های بخاری برقی به شمار میرود، این برند محصولات خود را در انواع مدل شومینه،فن هیتر و بخاری برقی روانه بازار کرده کرده است،این برند با توجه به کیفیت محصولات خود قیمت مناسبی نیز دارد و از نظر طراحی نیز زیبایی قابل قبولی برخوردار می باشد.

.

مشاهده قیمت و محصولات بخاری پارس خزر

.

2-بخاری برقی برفاب

لوگو برفاب

بخاری های برقی برفاب با طراحی قابل قبول میتواند در بخشی از خانه شما قرار گرفته و خودنمایی کند، این برند محصولات خود را در کیفیت خوبی روانه بازار کرده است و از قیمت نسبتا پائینی برخوردار می باشد.

.

مشاهده قیمت و محصولات بخاری برفاب

.

3-بخاری برقی آراسته

لوگوآراسته

بخاری برقی آراسته در طراحی و زیبایی در سطح متوسط با قیمت تقریبا ارزان و کیفیت قابل قبول در بازار روانه شده است.

.

مشاهده قیمت و محصولات بخاری آراسته

.

4-بخاری برقی سانی

لوگو سانی

بخاری برقی سانی عمده فروش آن در طراحی زیبای پنکه ای با کیفیت و امکانات خوب می باشد، با توجه به قیمت مناسب آن فروش بسیار قابل توجه ای داشته است.

.

مشاهده قیمت و محصولات بخاری سانی

.

5-بخاری برقی ارشیا

لوگو ارشیا

برند ارشیا برندی در تولید بخاری ها در مدل و طرح های گوناگون قشنگ از جمله مدل پنکه ای،کرسی و 4 المنتی با قیمت مناسب می باشد، اکثر مشتریان از کیفیت محصولات ارشیا ابراز رضایت کرده اند.

.

مشاهده قیمت و محصولات بخاری ارشیا

.

6-بخاری برقی فلر

لوگو فلر

پر فروش ترین بخاری برقی های فلر به بخاری برقی های سرامیکی و رادیاتور های برقی فلر شامل میشود که با کیفیت اثبات شده خود فروش بسیار خوبی بدست آورده است،طراحی جالب توجه به قیمتی نه چندان گران از ویژگی این محصولات می باشد.

.

مشاهده قیمت و محصولات بخاری فلر