راهنمای خرید بخاری برقی پنکه ای 

بخاری برقی پنکه ای کم مصرف محصولی با برند های متفاوت است. طراحی جذاب و متنوع بخاری برقی پنکه ای کم مصرف شما را به یاد پنکه های  دوست داشتنی می اندازد که سال هاست میهمان بیشتر خانه هایمان هستند. ترکیب های رنگی متنوع نیز نمای بخاری برقی پنکه ای را متفاوت می کند. نوع ساخت پایه این دستگاه به گونه‌ای است که علاوه بر استفاده زمینی برای قرار گرفتن روی میز و حتی نصب به دیوار نیز مناسب می باشد . پایه دستگاه کوتاه و قابل جمع شدن در ارتفاع های متفاوت  است و با جدا کردن قسمت پایین می توان از آن به عنوان بخاری مستقل یا دیواری استفاده کرد.

حداقل و حداکثر توان گرمایشی بخاری برقی پنکه ای متفاوت  است و می توان دما را به صورت دستی و یا توسط کنترل از راه دور تنظیم کرد. تنظیم دما در دو سطح امکان پذیر است. برای اعمال تنظیمات می توانید از دکمه های بدنه استفاده کنید. کنترل از راه دور بی سیم در نظر گرفته شده برای دستگاه همچنین به شما امکان می دهد تا آن را از راه دور تنظیم کنید. 

.

ترموستات ایمنی با نظارت بر دمای محیط از گرم شدن یا خنک شدن هوا جلوگیری می کند. سیستم قطع برق نیز برای این بخاری برقی در نظر گرفته شده است. اما اگر دستگاه به طور ناگهانی واژگون شود ، عملکرد آن به صورت هوشمند قطع می شود. کیفیت ساخت بخاری برقی پنکه ای باعث می شود بدنه آن  در حین استفاده خنک بماند و قسمت بالای آن به طرفین چرخانده شود.این دستگاه علاوه بر کارایی با کیفیت محصول ، برای هرکسی که به زیبایی خانه خود اهمیت می دهد مناسب است.

.

چرا بخاری برقی پنکه  ای بخریم ؟

ترجیح خرید بخاری برقی پنکه ای نسبت به سایر بخاری ها : 

  • قطع شدن هوشمند خودکار بخاری برقی پنکه ای به هنگام خطر 

  • قابلیت قطع خودکار سیستم برق به هگام وقوع خطر

  • خنک بودن بدنه بخاری برقی پنکه ای 

  •  قابلیت چرخش به طرفین و گرمایش کل محوطه 

  • به آسانی پنکه را به هر نقطه دلخواه جابجا نمایید.

  • با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور می توانید با داشتن فاصله از وسیله تنظیمات لازم و دلخواهتان را انجام دهید.

.

نمونه هایی از انواع بخاری برقی پنکه ای :

.

بخاری برقی پنکه ای سانی 

ویژگیهای بخاری برقی پنکه ای سانی :

دارای قدرت 900 وات ، قابلیت استفاده به صورت ایستاده، قابلیت رومیزی و دیواری ، مجهز به لوله تلسکوپی برای تنظیم ارتفاع به صورت دلخواه ، کم مصرف، دارای رده انرژی A ، دارای رنگ های زیبا و متنوع ، دارای تایمر ، مجهز به شبکه محافظ ، دارای سیستم ایمنی قطع هنگام واژگونی ، قابلیت سرد بودن بدنه هنگام تماس (تولید شده با مواد پلیمر خاص) ، کلیه قطعات فلزی استفاده شده دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک ، دارای کنترل از راه دور به صورت کامل حتی برای گردش سر موتور ، دارای علامت استاندارد ایران ، دارای 25 ماه گارانتی و 10 سال تأمین قطعات .

مشاهده قیمت و محصولات بخاری برقی پنکه ای سانی 

.

بخاری برقی LED دار ارشیا مدل تابشی فن دار

.

ویژگیهای بخاری برقی ارشیا :

قابلیت تنظیم ارتفاع از 80 سانتی متر به بالا ،قابلیت انتقال گرما به صورت پرتابی و یکنواخت(بیش از 5 متر)، دارای کمترین مصرف انرژی نسبت به انواع بخاری ، قابلیت انتقال 90% انرژی گرمایی با استفاده از تکنولوژی روز ، دارای گردش 180 درجه افقی  اتوماتیک ، قابلیت گرمادهی طبیعی و همگام با استاندارد های زیست محیطی ، دارای دو حالت انتخابی انرژی 500 و1000 وات ، دارای سه حالت رومیزی، نیمه ایستاده، ایستاده(3×1) ، مجهز به روکش ایمنی، جلوگیری از سوختگی ،  دارای کنترل از راه دور (دلخواه)

.

بخاری هالوژنی ارشیا مدل افروز بدون فن

.

مشخصات بخاری برقی پنکه ای ارشیا:

قابلیت حرارت بوسیله پرتوهای مادون قرمز ، قابلیت انتقال گرما با فاصله زیاد و با زاویه وسیع (بیش از 5 متر) دارای کمترین مصرف انرژی نسبت به انواع بخاری ، قابلیت انتقال بیش از 90%انرژی گرمایی با استفاده از تکنولوژی روز ، دارای زاویه چرخش 180 درجه افقی اتوماتیک ، قابلیت گرمادهی طبیعی و همگام با استاندارد های زیست محیطی ، مجهز به دو حالت انتخابی انرژی 500 و1000 وات ، مجهز به کلید ایمنی ، مجهز به قطع خودکار به هنگام واژگونی

مشاهده قیمت و محصولات بخاری برقی پنکه ای ارشیا  

.

بخاری برقی پنکه ای برفاب 

.

ویژگیهای خرید بخاری برقی پنکه ای برفاب :

 دارای تنظیم ارتفاع از 80 سانتی متر به بالا ، قابلیت انتقال گرما به صورت پرتابی و یکنواخت(بیش از 5 متر) ، کمترین مصرف انرژی نسبت به انواع بخاری ، انتقال 90% انرژی گرمایی با استفاده از تکنولوژی روز ، گردش 180 درجه افقی  اتوماتیک، گرمادهی طبیعی و همگام با استاندارد های زیست محیطی ، دارای دو حالت انتخابی انرژی 500 و1000 وات ، دارای سه حالت رومیزی، نیمه ایستاده، ایستاده(3×1) ، مجهز به روکش ایمنی، جلوگیری از سوختگی ، دارای کنترل از راه دور (دلخواه)

مشاهده قیمت و محصولات بخاری برقی پنکه ای برفاب