راهنمای خرید انواع بخاری رستورانی

در انواع رستوران ما بخاری های مختلفی را مشاهده میکنیم که برای رستوران های کوچک تعدادی بخاری گازی یا هیتر های صنعتی با ابعاد کم و در رستوران های بزرگ انواع هیتر های صنعتی را مشاهده مینماییم.

در زیر انواع بخاری و هیتر مناسب برای رستوران ها را بررسی مینماییم.

 

بخاری رستوران های کوچک

 

باتوجه به این که رستوران های کوچک نیازی به هیتر های صنعتی بزرگ و متوسط نداشته ، میتوانند با استفاده از بخاری گازی های دارای ظرفیت بالای معمولی و شومینه ای به تعداد یک ، دو و.. با توجه به ابعاد رستوران استفاده کنند.

 در زیر مثالی مناسب از این موارد آورده ایم(جهت مشاهده محصولات بیشتر کلیک نمایید)

بخاری گازی طرح شومینه مشهد دوام مدل MD900 میتواند گزینه مناسبی برای یک رستوران کوچک باشد، این بخاری گازی با توجه به طراحی بسیار زیبا میتواند کلاس و زیبایی خاصی به محیط رستوران شما بدهد.

بخاری رستورانی مشهد دوام

   

مشاهده قیمت و محصولات بخاری گازی مشهد دوام
   

بخاری رستوران های متوسط

 

در رستوران های متوسط بخاری گازی معمولی و شومینه ای پاسخگو نمیباشد در این موارد استفاده از هیتر های صنعتی گازوئیلی،برقی و گازی دارای ظرفیت کم با تعداد که با میزان متراژ رستوران شما پیشنهاد میگردد.

ما برای هر یک از موارد فوق نمونه ای مثال میزنیم(جهت مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید)

هیتر صنعتی گازوئیلی مدل 7000 که به صورت کوره هوای گرم عمل میکند میتواند گزینه مناسبی برای رستوران های متوسط باشد.


کوره هوای گرم انرژی

  

مشاهده قیمت و محصولات هیتر صنعتی انرژی

  

مینی هیتر برقی 15000 گرمسال مدل GL520 میتواند گزینه خوبی در این زمینه باشد این هیتر برقی با توجه به قیمت تقریبا ارزان آن میتواند صرفه اقتصادی خوبی داشته باشد،اما طبیعتا گرمای گاز و گازوئیل را نمیتوان از آن انتظار داشت.

بخاری برقی رستورانی

   

مشاهده قیمت و محصولات هیتر برقی گرمسال

  

مینی هیتر گازی گرمسال مدل  GL340 گزینه ای بسیار معقول برای رستوران های متوسط به شمار میرود و از جمله هیتر های پر فروش شرکت گرمسال می باشد این هیتر با توجه به قیمت مناسب و کیفیت اثبات شده با استقبال خوبی مواجه شده است.

بخاری گرمسال رستورانی

  

مشاهده قیمت و محصولات هیتر گازی گرمسال

  

  

بخاری رستوران های بزرگ

  

در رستوران های بزرگ هیتر های فوق که دارای ظرفیت های پائینی هستند پاسخگو نمیباشد، در این موارد استفاده از هیتر های گازوئیلی،برقی و گازی در ظرفیت های بالا پیشنهاد میگردد.

ما برای یک از این موارد نمونه ای می آوریم(جهت مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید)

هیتر صنعتی گازوئیلی 30000 برند انرژی گزینه ایده آل برای رستوران های بزرگ که به صورت کوره هوای گرم عمل میکند و راندمان بالای 80 درصد دارد.

بخاری رستورانی

   

مشاهده قیمت و محصولات هیتر صنعتی انرژی

  

گزینه دیگر ما هیتر برقی 21000 گرمسال می باشد که باتوجه به برق سوز بودن آن دارای قیمت تقریبا ارزانی می باشد و از نظر اقتصادی کاملا توجیه پذیر است اما گرمای گاز و گازوئیل را نمیتوان از آن انتظار داشت.

بخاری رستورانی

    

مشاهده قیمت و محصولات هیتر برقی گرمسال
  

هیتر گازی 50000 گرمسال مدل GL840 هیتری قدرتمند برای رستوران بزرگ شما می باشد و شما میتوانید از این هیتر قوی در غذا خوری خود بهره مند شوید.

هیتر گازی گرمسال

    

مشاهده قیمت و محصولات هیتر صنعتی گرمسال

  

نکته: تمامی پیشنهاد های فوق توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی بخاری ها پیشنهاد شده است و به صورت کلی می باشد،طبیعتا هر رستورانی باید با جزئیات بررسی شود و با مشاهده تک تک محصولات معین گردد کدام هیتر یا بخاری برای رستوران شما بیشتر جواب میدهد.