راهنمای خرید انواع بخاری برقی خارجی

بخاری های برقی خارجی در برند های مختلفی در بازار وجود دارد که ما در ادامه به بررسی این مارک های تجاری میپردازیم.

 

 

1-بخاری برقی گاسونیک

 

لوگو گاسونیک

بخاری برقی گاسونیک تکنولوژی کشور ترکیه و ساخت سرزمین چین از جمله بخاری برقی خارجی ای است که توانسته در بازار ایران فروش قابل توجهی را به دست بیاورد , بخاری برقی های گاسونیک در مدل های مختلفی در بازار وجود دارد، این بخاری های دارای طراحی شیک و کلاسیک می باشند و دارای قیمت مناسبی می باشند.

   

مشاهده قیمت و محصولات بخاری برقی خارجی گاسونیک

  

2-بخاری برقی مگامکس

    

لوگو مگامکس

  

برند چینی مگامکس مارکی جا افتاده در بین بخاری های برقی در بازار ایران با طراحی های زیبا و منحصر به فرد خود معروف است، محصولات مگامکس با قیمت های بسیار مناسب و کیفیت خوب بخاری برقی ای ایده آل برای هر خانواده ایرانی می باشد.

   

مشاهده قیمت و بخاری برقی خارجی مگامکس

  

3-بخاری برقی فلر

لوگو فلر

فلر برندی در اصل آلمانی که در چین و ترکیه تولید و عرضه میگردد(تحت لیسانس آلمان) برندی با کیفیت که رضایت مشتریان آن تائیدی بر این موضوع است،برند فلر در طرح های متفاوت و خاص خود در بازار قد علم کرده و بخش قابل توجه ای از بازار رادر اختیار خود قرار گرفته است.

   

مشاهده قیمت و بخاری برقی خارجی فلر

   

4-بخاری برقی میدیا

 

لوگو بخاری برقی

برند مدیا مارک چینی محبوب ایرانی ها که بین محصولات چینی توانسته رتبه 1 فروش را بدست بیاورد،این رتبه قطعا کیفیت محصولات میدیا را در کنار تداوم فروش این محصول در بازار تضمین کرده است،بخاری برقی مدیا شاید کمتر از سایر محصولات مدیا شناخته شده باشد اما در کنار سایر لوازم خانگی این شرکت جزو جنس های مرغوب به شمار میرود.

 

مشاهده قیمت و محصولات بخاری برقی خارجی میدیا