بخاری برقی چی بخرم؟

در بازار بخاری برقی های زیادی در تنوع فراوان یافت میشود اما انتخاب کردن آن با توجه به تنوع زیاد ممکن است هر شخصی دچار سردرگمی بشود، ما در این مطلب بازار را در چهار صورت بررسی کرده و به شما جهت خرید بخاری کمک مینماییم.

  

حالت 1: قیمت بالا - کیفیت عالی

   

بخاری برقی مگامکس

ما در این حالت شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1550 را پیشنهاد میدهیم ، این شوفاژ برقی دارای فن 400 وات، توان 2500 وات و فیوز حرارتی دارای امکانات جذاب و طراحی قابل توجه می باشد از دیگر ویژگی های آن میتوان به 15 پره روغنی و چرخ های حالت پذیر اشاره کرد.

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر
    

   

حالت 2:قیمت مناسب_ کیفیت مناسب

  

بخاری برقی گاسونیک

ما در این حالت بخاری برقی گاسونیک مدل GEH-222 را پیشنهاد میکنیم، این سری از بخاری برقی گاسونیک دارای کلید محافظ امنیتی و 4 المنت حرارتی بوده و با توان 1600 وات منزل شما را گرم میکند.

  

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر
  

حالت 3:قیمت مناسب - کیفیت قابل قبول

بخاری برقی جنرال پویا

 ما در حالت 3 بخاری برقی دسته دار جنرال پویا 4 شعله فن دار را پیشنهاد میدهیم این بخاری دارای امکانات جذاب از جمله رفلکتور پر بازده،میکروسوئیچ قطع کن اتوماتیک همچنین این بخاری کم مصرف بوده و دارای کلاس انرژی A می باشد.

   

 خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

حالت 4:قیمت ارزان - کیفیت قابل قبول

بخاری برقی آراسته

ما در حالت 4 بخاری برقی فن دار آراسته را پیشنهاد مینماییم این بخاری مجهز به کلید قطع کن ایمنی می باشد با توان 1000 وات  و بازدهی مطلوب می باشد این بخاری دارای نشان استاندارد ملی نیز می باشد.

  

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر