راهنمای خرید بخاری برقی چرخشی

با ورود بخاری های برقی چرخشی در بازار ایران این محصولات بسیار با استقبال رو به رو شد و تعدادی زیادی از هموطنان جهت خرید این بخاری های برقی اقدام نمودند، در حال حاضر تعدادی از مارک های شناخته شدی لوازم گرمایشی اقدام به ساخت بخاری برقی های چرخشی یا پنکه ای مینمایند.

ما در این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از این بخاری ها بپردازیم، امید است که این مقاله کمکی به شما جهت انتخاب بهتر و مناسب تر شما با توجه به محل زندگی شما بکند.

  

    

1-بخاری برقی چرخشی برفاب

    

بخاری چرخشی برفاب

این بخاری چرخشی دارای توان حرارتی 2000 وات و مجهز به ترموستات به همراه فن، این بخاری دارای فن بوده و با چرخش خود در اطراف خود میتواند محیط زندگی خود را گرم کند.

    

 خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

     

    

2-بخاری برقی چرخشی سانی

      

 بخاری برقی چرخشی سانی

این بخاری برقی پنکه ای چرخشی سانی به صورت سه منظوره (ایستاده،رومیزی و دیواری) دارای قدرت 900 وات و کم مصرف دارای گرید انرژی مجهز به سیستم ایمنی قطع واژگونی می باشد.

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

   

3-بخاری برقی چرخشی ارشیا بدون فن

بخاری برقی چرخشی ارشیا

این بخاری برقی چرخشی پنکه ای ارشیا بدون فن حرارت به وسیله پرتو های مادون قرمز ،و انتقال گرما با فاصله زیاد و زاویه وسیع دارای سیستم قطع اتوماتیک واژگونی

     

 خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

   

4-بخاری برقی چرخشی ارشیا فن دار

بخاری برقی چرخشی فن دار

این بخاری برقی چرخشی با امکانات جذاب دارای کنترل از راه دور و صفحه نمایش ال ای دی در سه حالت رومیزی،نیمه ایستاده و ایستاده و حرارت پرتابی مناسب با گردش 180 درجه ای

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

  

5-فن هیتر برقی چرخشی رنوا مدل FH-103A

فن هیتر برقی چرخشی رنوا

شاید متفاوت ترین پیشنهاد ما این محصول باشد، این فن هیتر با برند رنوا جدا از قابلیت چرخش قابلیت نصب روی زمین و به صورت رومیزی را دارد.از جمله امکانات جذاب آن میتوان به ترموستات ایمنی،قابلیت تنظیم دما و دارای سیستم قطع خودکار می باشد.

   

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر