بخاری برقی برای مغازه

گاهی به دلیل خطرات مربوط به آتش سوزی ، در دسترس نبودن سوخت های فسیلی و یا از روی علاقه، مصرف کنندگان از بین وسایل گرمایشی از بخاری های برقی سود برده و این محصولات را برمیگزینند.

در مغازه ها با توجه به ابعاد کوچک اکثریت آن ها، وجود یک یا دو عدد و یا بیشتر(برای مغازه های بزرگ تر) بخاری برقی میتواند جهت گرمایش آن مغازه کفایت کند، ما در ادامه ی این مطلب که به کمک کارشناسان محترم لوازم گرمایشی وبسایت تخصصی بخاری ها گرد آمده،سعی بر آن داشته بهترین و مناسب ترین بخاری های برقی را جهت استفاده در محل کار و مغازه شما با بیان تعدادی ویژگی و عکس آن ها معرفی کنیم.

  

   

   

1-بخاری برقی مغازه کوارتز گاسونیک مدل GEH-222

این بخاری برقی که جهت استفاده در مغازه مناسب می باشد ویژگی های جذابی از جمله کلید محافظ امنیتی و 4 المنت حرارتی با توان 1600 وات را شامل میشود.

     

بخاری برقی مغازه گاسونیک

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر
   

    

 2-بخاری برقی مغازه مگامکس مدل MQH-5600

این مدل از بخاری های برقی با کیفیت مگامکس که در سه رنگ قرمز،مشکی و سفید در بازار یافت میشود از تعدادی ویژگی های آن میتوان کلاس انرژی A(کم مصرف بودن) ، توان 2000 واتی،صفحه های فلزی ضد زنگ و فن توربوی آن اشاره کرد.

    

     

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر
   

    

3-بخاری برقی مغازه کوارتز کرتکس مدل GH410

برند معتبر کرتکس در این مدل بخاری برقی مناسب مغازه ی خود امکاناتی از قبیل سیستم رطوب ساز،ترموستات قابل تنظیم 4 حالته،4 المنت حراراتی ، توان 2400 وات را در کنار کلاس انرژی A فراهم آورده است.

   

بخاری برقی مغازه کرتکس

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

     

4-بخاری برقی مغازه پنکه ای سانی مدل SH-900

بخاری پنکه ای چرخشی سانی انتخابی زیبا برای مغازه خود دارای امکاناتی از جمله سیستم ایمنی قطع واژگونی،کنترل از راه دور،قدرت 900 واتی،کم مصرف(رده انرژی A) و امکانات قابل توجه دیگر می باشد.

     

بخاری برقی مغازه پنکه ای سانی

     

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

     

    

5-رادیاتور برقی مغازه سام مدل 1313

اگر به دنبال انتخابی جذاب و متفاوت برای مغازه خود هستید میتوانید از رادیاتور برقی سام بهره ببرید که با 2500 وات توان و امکانات جذابی دیگر از قبیل حسگر گرمای شدید،سوئیچ خاموش کننده،13 پره ،ترموستات و امکانات کلیدی دیگر محیطی گرم به محل کار و مغازه شما هدیه کند.

     

رادیاتور برقی مغازه سام

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر