بخاری برقی بزرگ

 

بخاری برقی های موجود در بازار اغلب دارای ابعاد بزرگی نبوده و به طور معمول دارای ابعاد کوچک و متوسط می باشند، ما در مطلب زیر با کمک کارشناسان محترم وبسایت تخصصی بخاری ها تلاش بر آن داریم تا بخاری برقی های بزرگ بازار را به شما معرفی میکنیم:

    

1-شوفاژ برقی مگامکس مدل MOH-1550

   

شوفاژ برقی مگامکس

   

جزو بزرگترین لوازم های گرمایشی برقی بازار شوفاژ برقی مگامکس می باشد،از جمله ویژگی های این بخاری برقی بزرگ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:دارای فن 400 واتی،فیوز حرارتی،حوله خشک کن و توان 1500 وات به همراه مشخصات کلیدی دیگر میتواند گرمایش محل اطراف خود را تضمین کند.

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

    

2-رادیاتور برقی سام مدل 1313

   

بخاری برقی بزرگ سام

   

رادیاتور برقی سام مدل 1313 دارای حسگر گرمای شدید،سوئیچ خاموش کننده،13 عدد پره، توان 2500 وات و ترموستات جزو بخاری برقی های بزرگ موجود در بازار می باشد که میتواند به صورت قابل قبول فضای محل زندگی یا کار شمارا گرم نماید.

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

    

    

3-بخاری برقی پنکه ای مدل تابشی فن دار

   

بخاری برقی بزرگ

   

این مدل از بخاری برقی چرخشی بزرگ دارای کنترل از راه دور بوده،و پایه قابل تنظیم سه حالته(رومیزی،ایستاده و نیمه ایستاده)و حرارتی پرتابی خوب به همراه یک صفحه نمایش ای ای دی LED  بر روی آن دارای عملکرد گرمایش مناسبی بوده و انتظارات شما را برآورده میکند.

   

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

   

4-بخاری برقی ارشیا مدل کرسی هالوژنی فن دار

    

بخاری برقی بزرگ ارشیا مدل کرسی

   

این بخاری برقی که یادآور کرسی های قدیمی بوده است با امکاناتی از قبیل از کلاس انرژی A،تنطیم حرارت،کلاس انرژی A،سیم بلند 3 متری می باشد و شما با در کنار قرار گرفتن آن احساس آرامش بسیار خوبی به دست خواهید آورد.

   

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

    

   

5-بخاری برقی کوارتز گاسونیک مدل GEH-222

    

بخاری برقی بزرگ

    

خرید،مشاهده قیمت و کسب اطلاعات بیشتر

   

   

این بخاری برقی متوسط به بزرگ با امکاناتی از قبیل کلید محافظ امنیتی،4 المنت حرارتی،رطوبت ساز و توان 1600 وات قادر است گرمایش قابل قبولی به محیط اطراف خویش بدهد.

به صورت کلی بخاری های برقی موجود در بازار دارای ابعاد بسیار بزرگ چشمگیر نمی باشند و ما بزرگترین آن ها را اشاره کردیم در صورتی که شما به محصولات گرمابخش برقی بزرگتری نیاز دارید باید به سراغ هیتر های برقی رفته شما میتوانید در لینک زیر انواع مدل های هیتر برقی را مشاهده کرده و اطلاعات زیادتری را بدست بیاورید.

انواع مدل هیتر برقی

همچنین میتوانید به مقاله زیر مراجعه کنید:

هیتر برقی های مناسب برای فضای بزرگ از جمله گلخانه و مرغداری