معرفی شرکت صنعتی برفاب 

در سال 1369 در استان چهارمحال و بختیاری تاسیس شد. برند برفاب یکی از برندهای مطرح و به نام کشور در زمینه ی لوازم خانگی، کولر و ماشین آلات صنعتی است که هم در بازارهای داخلی و هم بازار کشورهای همسایه به دلیل کیفیت بالای محصولات مشغول به فعالیت می باشد.

واحدهای قالب سازی و ماشین سازی

واحدهای قالب سازی و ماشین سازی شرکت برفاب جهت افزایش توانمندی شرکت برفاب در سال 1372 آغاز به فعالیت کردند و شرکت صنعتی برفاب در سال 1373 موفق به تولید مدل های مختلف آبگرمکن و بخاری های برقی، گازسوز و نفت سوز برای تأمین نیاز مشتریان شدند. 

برند برفاب برای تمام محصولات خود خدمات پس از فروش را توسط 500 نماینده سرویس و خدمات مجاز ارائه کرده است تا مشتریان بتوانند خدمات لازم را در زمان نیاز دریافت کنند. هدف اصلی مدیران شرکت برفاب " تولید لذت بخش است"، نشان دهنده ی عشق آن ها به کار و خدمت در زمینه ی تولیدات برتر است.

فروشگاه آنلاین بخاری ها 

از بزرگترین فروشگاه های آنلاین کشور می باشد که با هدف آسان سازی مراحل سفارش و خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود راه اندازی گردیده است. در فروشگاه آنلاین بخاری ها همه مزیت های ممکن شامل بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به تنوع کاملی ازمحصولات، تحویل سریع و به موقع محصولات ، پشتیبانی لحظه به لحظه روند سفارش محصولات برای مشتریان فراهم شده است.