شركت تولیدی و صنعتی نیك كالا

بخاری گازی نیک کالا 

جهت مشاهده انواع بخاری های گازی نیک کالا ویدیو زیر را مشاهده کنید.

شركت تولیدی لوزم اخانگی نیك‌كالا  به مدیریت برادران سلیمانی از سال 1344 شروع به فعالیت صنعتی اقدام نموده است.هدف شرکت نیک کالا تولید لوازم خانگی  و ارائه خدمات جانبی با بهترین کیفیت و ایجاد رابطه ای محکم و پایدار با تمام  مشتریان می باشد.  شرکت صنعتی نیك‌كالا هیچگاه و تحت هیچ شرایطی كیفیت محصولات خود را تقلیل نداده، بلكه بطور مستمر براي بهبود كیفیت محصولات همت گماشته است.

تولیدات شركت نیک کالا در حال حاضر شامل انواع بخاری گازسوز و شومینه گازسوز و اجاق گاز رومیزی (توکار)  ،انواع اجاق گازهای فردار نیز می باشد. تولیدات این شركت علاوه بر توزیع داخل از زمینه مساعد صادراتی نیز برخوردار است. شركت تولیدی و صنعتی نیك كالا به لحاظ رعایت سیستم كیفیتی و داشتن آزمایشگاه اكرودیته ، استاندارد بین المللی 17025 اروپا ، نشان اروپایی استاندارد محصول «CE» را برای كلیه تولیدات خود از DVGW آلمان اخذ و افتخار دارد که به عنوان بزرگترین تولید كننده بخاری گازسوز دودكشدار در خاورمیانه، مجوز ورود محصولات خود را به اروپا دریافت نموده است و محصولات این شرکت تا 24 ماه از گرانتی نیک کالا برخوردار می باشندو از فناوری به روز و طراحی نوین تركیب شده است.شركت تولیدی و صنعتی نیك كالا با تولید، توزیع و صادرات انواع بخاری و شومینه گازسوز و اجاق گاز و با شعاراعتقادی معروف خود:«این نام نیك است‌كه می ماند»در عصر حاضرفعالیت دارد و بزرگترین و مجهزترین تولید كننده انواع بخاری و شومینه گازسوز در منطقه خاورمیانه میباشد.

فروشگاه تحت وب بخاری ها

از بزرگترین فروشگاه های تحت وب کشور می باشد. فروشگاه تحت وب بخاری ها این افتخار رادارد ک با هدف آسان نمودن مراحل سفارش و خرید آنلاین برای کاربران و مشتریان خود توانسته  تمام  مزیت های ممکن شامل بهترین قیمت ممکن ، دسترسی به تنوع کاملی ازمحصولات، تحویل سریع و به موقع محصولات ، وخدمات پس از سفارش محصولات را برای مشتریان فراهم آورده است.